Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Celeste

Është emri yt Celeste? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caelestis
Djem me tinguj të ngjashëm:Clgt, Clist, Calixto, Calliste, Calouste, Clust, Callixte
Vajza me tinguj të ngjashëm:Celesta, Calista, Callisto, Calixte, Celestia, Caelesta, Celest, Calisto
Vlerësimi:
4.5/5
yje 110 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 78 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 76 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 76 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 102 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 101 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85910 Celeste's në Facebook. Pozicioni #1060
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CelestePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Celeste? Voto për emrin tënd


Është emri yt Celeste? Voto për emrin tënd