Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caspian

Është emri yt Caspian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cao Văn Ý, Cobhan, Ceapmann, Cavan, Chapman, Civan, Cabbon, Chivano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cavana, Chevonne, Cobien, Chavienna, Cyvennia, Chavon, Cheveny, Chevanna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 755 Caspian's në Facebook. Pozicioni #42059
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CaspianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caspian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caspian? Voto për emrin tënd