Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carlson

Është emri yt Carlson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Carlton
Djem me tinguj të ngjashëm:Charleson, Carl-Johan, Carlos Yann
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carolijn, Carlijn, Carleijn, Corlijn, Carla Kaiane, Charlesson, Carlijne, Cherylle Jane]\
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3020 Carlson's në Facebook. Pozicioni #15166
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CarlsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carlson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carlson? Voto për emrin tënd