Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carissima

Është emri yt Carissima? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Carson, Carsyn, Crijn, Cargan, Chrysna, Corjan, Chrisiano, Charsian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Corazon, Crisann, Chrisanna, Crisanna, Charisma, Crishna, Chrishna, Chrysogeneia
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Carissima's në Facebook. Pozicioni #227284
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CarissimaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carissima? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carissima? Voto për emrin tënd