Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caprice

Është emri yt Caprice? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cypress, Cyprus, Casparus, Casparis, Casparius, Cabraica
Vajza me tinguj të ngjashëm:Capricia, Cypris
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6340 Caprice's në Facebook. Pozicioni #8479
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga CapricePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caprice? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caprice? Voto për emrin tënd