Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Candiance

Është emri yt Candiance? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chiến Thắng, Cấn Duy Hưng, Centinus, Cheondoong, Chikandanga
Vajza me tinguj të ngjashëm:Châu Anh Dũng, Cẩm Thương, Candance, Cam Dung, Cảnh Dương, Châu Mỹ Dung, Chandni Sahu
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Candiance's në Facebook. Pozicioni #286459
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CandiancePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Candiance? Voto për emrin tënd


Është emri yt Candiance? Voto për emrin tënd