Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cadence

Është emri yt Cadence? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cadmus, Cajetanus, Cao Thắng, Cao Tùng, Cuauhtemoc, Caythonghoa, Chí Dũng, Costanzo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cadenza, Cactuong, Chiêu Dương, Cathinca, Cadencia, Caydence, Costanza, Cathinka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3595 Cadence's në Facebook. Pozicioni #13229
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CadencePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cadence? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cadence? Voto për emrin tënd