Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Burghard

Është emri yt Burghard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Burchart, Burcht, Burkert, Burkhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Burgard, Burckhardt, Beircheart, Beauregard, Burchart, Burchard, Burkert, Burkhard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Birgrid
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Burghard's në Facebook. Pozicioni #645639
Kategoritë:Popullore rusisht emrat boy
Komente nga BurghardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Burghard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Burghard? Voto për emrin tënd