Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bronson

Është emri yt Bronson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bobby Frans Siahaan, Bronsen, Branson, Branigan, Bronsson, Branegan, Brannigan, Bronnson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brangaine, Brangwen, Bruna Kauanny
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11570 Bronson's në Facebook. Pozicioni #5254
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga BronsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bronson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bronson? Voto për emrin tënd