Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Braxton

Është emri yt Braxton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brighton, Bryceton, Brusten, Brexton, Bryston, Burgtun, Berstein, Broughton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bregtina, Brugdina, Breyston, Borostyán, Bristnie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12080 Braxton's në Facebook. Pozicioni #5075
Kategoritë:Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga BraxtonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Braxton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Braxton? Voto për emrin tënd