Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brandis

Është emri yt Brandis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brendis, Brandeis, Bernadus, Brends, Brayan De Jesus, Berend-Gijs, Brend Jay, Bram Matthijs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruuntje, Brandais, Brandice, Bruntje, Bryndis, Bearntsje, Berentje, Brentje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1530 Brandis's në Facebook. Pozicioni #25063
Kategoritë:
Komente nga BrandisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brandis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brandis? Voto për emrin tënd