Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Boniface

Është emri yt Boniface? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bonifatius
Djem me tinguj të ngjashëm:Bonifacio, Bonifasius, Bonifaco, Bonyfasius, Bonefaas, Bonifacius, Bonifacy, Bonifaas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bimbika, Bumfooqka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5315 Boniface's në Facebook. Pozicioni #9758
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga BonifacePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Boniface? Voto për emrin tënd


Është emri yt Boniface? Voto për emrin tënd