Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bonaventura

Është emri yt Bonaventura? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Bonaventure, Buenaventura
Djem me tinguj të ngjashëm:Buenaventura, Bonaventure
Vajza me tinguj të ngjashëm:Buenaventura, Bonaventure
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 470 Bonaventura's në Facebook. Pozicioni #59216
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga BonaventuraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bonaventura? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bonaventura? Voto për emrin tënd