Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blessing

Është emri yt Blessing? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bhopal Singh, Balu Singh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bhole Singh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28890 Blessing's në Facebook. Pozicioni #2532
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga BlessingPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blessing? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blessing? Voto për emrin tënd