Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bishop

Është emri yt Bishop? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Boseph, Busby, Bouchaib, Bauke Jacob, Bách Hiệp, Boboicsov, Bhasvah, Bác Sĩ Bầu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bibsbebe, Bigvai, Bacheva, Bích Ðiệp, Bạch Điệp, Bích Hợp, Békefi, Bích Beo
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7555 Bishop's në Facebook. Pozicioni #7351
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga BishopPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bishop? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bishop? Voto për emrin tënd