Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Binder

Është emri yt Binder? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bandar, Bander, Bundar, Bhupendra, Bhupinder, Bhavendra, Bender, Bundori
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bandhura, Bhoopendra, Bimantara, Beander
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 790 Binder's në Facebook. Pozicioni #40661
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore hebraik emrat boy
Komente nga BinderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Binder? Voto për emrin tënd


Është emri yt Binder? Voto për emrin tënd