Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bertram

Është emri yt Bertram? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Bertramina
Djem me tinguj të ngjashëm:Bartram, Beorhthramm, Bertran, Barthram, Beorhthram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertramina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3580 Bertram's në Facebook. Pozicioni #13277
Kategoritë:Emra gjermanë - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1930
Komente nga BertramPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bertram? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bertram? Voto për emrin tënd