Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bentley

Është emri yt Bentley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Bentlea, Bentlee
Djem me tinguj të ngjashëm:Bandile, Bamidele, Bentleah, Bentlie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bentlea, Bentlee, Bente-Yael, Bintl, Bindula, Bámidele
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8295 Bentley's në Facebook. Pozicioni #6831
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga BentleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bentley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bentley? Voto për emrin tënd