Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bengt

Është emri yt Bengt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bemossed, Benzoheth, Bống St, Bóng Tối, Ben Said
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bengte, Bensu Doğa, Bonusta, Bangkot, Bóng Tối, Bui Phuong Thuy, Bnghyt, Băng Di
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3330 Bengt's në Facebook. Pozicioni #14022
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore suedez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga BengtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bengt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bengt? Voto për emrin tënd