Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bartholomew

Është emri yt Bartholomew? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bartholomeus
Variante:Bartholomaios, Parlan, Βαρθολομαιος
Djem me tinguj të ngjashëm:Bartolomé, Bartolomeo, Barthélemy, Bartalan, Bartholomeo, Bartolemeo, Bartolomeu, Bertalan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bradleanne, Barteline, Bartholomea, Bartholomina, Bertalina, Bartelina, Brettlyn, Bartholina
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3575 Bartholomew's në Facebook. Pozicioni #13292
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga BartholomewPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bartholomew? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bartholomew? Voto për emrin tënd