Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barnaby

Është emri yt Barnaby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Barnabas
Variante:Bembe
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernabé, Burnaby, Barnabe, Barnabie, Behram Efe, Bernabe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Barnaba, Barnabé
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3620 Barnaby's në Facebook. Pozicioni #13163
Kategoritë:
Komente nga BarnabyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barnaby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barnaby? Voto për emrin tënd