Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barkley

Është emri yt Barkley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Barclay:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brazil, Barrclay, Berkeley, Barclay, Brockley, Brasil, Bressal, Brocleah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brasilia, Brickelle, Birgül, Brookelle, Brazilie, Borsala, Brichelle, Brazill
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1830 Barkley's në Facebook. Pozicioni #21968
Kategoritë:
Komente nga BarkleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barkley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barkley? Voto për emrin tënd