Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Bambi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Bambi.
Është emri yt Bambi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bembe, Bomb, Bemabe, Bonifaey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bimba, Banba, Benvy, Buenafe, Bombi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17745 Bambi's në Facebook. Pozicioni #3736
Kategoritë:Emra italiane - Popullore hebraik emrat boy
Komente nga BambiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bambi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bambi? Voto për emrin tënd