Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Balara

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Balara.
Është emri yt Balara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i fortë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blair, Blar, Blayr, Boelhouwer, Balhaar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Balerie, Balera, Blaire, Balere, Ballari, Bayloruoio, Blayre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Balara's në Facebook. Pozicioni #846935
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga BalaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Balara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Balara? Voto për emrin tënd