Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Asunción

Është emri yt Asunción? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Assunta
Djem me tinguj të ngjashëm:Akinmosin, Ajay Singh Meena, Agung Wiyono, Akincan, Akash Simgam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ascencion, Aghanashini, Agnesina, Agung Wahyono, Asma Khan, Asuncion
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2750 Asunción's në Facebook. Pozicioni #16261
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga AsunciónPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asunción? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asunción? Voto për emrin tënd