Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Astrin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Astrin.
Është emri yt Astrin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një yll
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Astyrian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aikaterine, Aghadreena, Astriani, Astri Wahyuni, Astiriany
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Astrin's në Facebook. Pozicioni #198966
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AstrinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Astrin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Astrin? Voto për emrin tënd