Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Asmira

Është emri yt Asmira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Asmir, Azmer, Agenor, Agner, Azmir, Akinori, Aghamore, Asnawir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asmara, Aşkınnur, Azmera, Aghamora, Aismary, Asmaniar, Azimioara, Ashmara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 690 Asmira's në Facebook. Pozicioni #44898
Kategoritë:
Komente nga AsmiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asmira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asmira? Voto për emrin tënd