Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ashford

Është emri yt Ashford? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aescford, Aisford, Augubert, Agus Priyadi, Agus Supriyadi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aescford, Aisford, Augubert, Agus Priyadi, Agus Supriyadi
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1260 Ashford's në Facebook. Pozicioni #28925
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AshfordPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ashford? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ashford? Voto për emrin tënd