Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Asclepius

Është emri yt Asclepius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Asklepios, Ascalaphus, Aesculapius, Aesclapius, Akylbek
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asklepios, Ascalaphus, Aesculapius, Aesclapius, Akylbek
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Asclepius's në Facebook. Pozicioni #253743
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AsclepiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asclepius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asclepius? Voto për emrin tënd