Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arvid

Është emri yt Arvid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Arwed
Djem me tinguj të ngjashëm:Airavata, Arpád, Airvata, Ariabod, Arvad, Arpita, Aryabhata, Arbout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arbit, Arieboedi, Arvada, Arpida, Arfatya
Vlerësimi:
4/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3330 Arvid's në Facebook. Pozicioni #14025
Kategoritë:Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1929
Komente nga ArvidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arvid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arvid? Voto për emrin tënd