Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armands

Është emri yt Armands? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Armandus, Armandek
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ariaantje, Arriaantje, Aarnoudje, Aryaantje, Aerntke, Arieaantje, Arantzazu, Arentsje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 630 Armands's në Facebook. Pozicioni #47935
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga ArmandsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armands? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armands? Voto për emrin tënd