Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Antrinette

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Antrinette.
Është emri yt Antrinette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andrianto, Andri Hariyanto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antrunette, Andromeda, Andrenetta, Andranetta, Andrinetta, Andrenette, Ananda Rianti, Andra Winata
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Antrinette's në Facebook. Pozicioni #368191
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AntrinettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antrinette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antrinette? Voto për emrin tënd