Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antenor

Është emri yt Antenor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aan Muhammad Anwar, Antim Maurya, Ahmet Tümer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia Mari, Amanda Mayra, Anet Marii, Andi Ahamra
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 240 Antenor's në Facebook. Pozicioni #96483
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AntenorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antenor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antenor? Voto për emrin tënd