Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angerona

Është emri yt Angerona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anacreon, Ameqran, Ankush Rana
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna Karin, Anggreany, Anggraini, Ana Karen, Anggraeni, Anakaren, Anna-Karin, Ana Carenina
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Angerona's në Facebook. Pozicioni #1323290
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AngeronaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angerona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angerona? Voto për emrin tënd