Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Angelitte

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Angelitte.
Është emri yt Angelitte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qiellor
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelito, Anacleto, Anakleto, Amine Klida, Angheluta, Amagildo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjelita, Angelita, Angeletta, Anacleta, Angelette, Ana Claudia, Angelith, Anisleidy
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Angelitte's në Facebook. Pozicioni #464307
Kategoritë:
Komente nga AngelittePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelitte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelitte? Voto për emrin tënd