Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andriette

Është emri yt Andriette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andwearde, Andret, Andweard, Andruth, Aendert, Andert, Andri Hidayat, Andi Rohot
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andriëtta, Ana Eduarda, Andrada, Anne-Dorte, Anne Dorthe, Anne-Dorthe, Andrette, Andriéte
Vlerësimi:
1/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 485 Andriette's në Facebook. Pozicioni #57942
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AndriettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andriette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andriette? Voto për emrin tënd