Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amsden

Është emri yt Amsden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anston, Aman Gautama, Aman Gautam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anja Dumenčić, Aniston, Aning Kustianah, Annisa Astiana, Aan Chayothin, Ange Ou Demon, Aan Setiana
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Amsden's në Facebook. Pozicioni #1325832
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AmsdenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amsden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amsden? Voto për emrin tënd