Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amorette

Është emri yt Amorette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amrit, Amruth, Amriet, Anniruddha, Aniruddha, Amartya, Ameretat, Anarawd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amrita, Amorita, Amritha, Amoretta, Amruta, Amarita, Anoeradha, Anuradha
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 685 Amorette's në Facebook. Pozicioni #45150
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AmorettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amorette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amorette? Voto për emrin tënd