Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ambrose

Është emri yt Ambrose? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ambrosius
Variante:Ambrosios
Djem me tinguj të ngjashëm:Ambrogio, Ambrosi, Ambrosio, Ambros, Ambroz, Ambrosios, Ambrus, Ambroggio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ambrosia, Ambiorix, Ambrej, Anna Froukje, Anne Froukje, Anne-Froukje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9465 Ambrose's në Facebook. Pozicioni #6165
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1932
Komente nga AmbrosePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ambrose? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ambrose? Voto për emrin tënd