Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amarlis

Është emri yt Amarlis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amaryllis, Amarylis, Amaryliss, Anareilis, Amarilisz, Animarles, Amarilis
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Amarlis's në Facebook. Pozicioni #656112
Kategoritë:Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Amarlis


Amarlis ( 5 vjeç) 2016-06-15
.nice

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amarlis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amarlis? Voto për emrin tënd