Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amaranta

Është emri yt Amaranta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amarnath, Amirmohamad, Amàr Nath, Amaranath, Aan Riyanto, Amar Nath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amarande, Amarantha, Amerentia, Amarentia, Amaranda, Amarinde, Amarente, Ammerentie
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 415 Amaranta's në Facebook. Pozicioni #64714
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AmarantaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amaranta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amaranta? Voto për emrin tënd