Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alexandrena

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alexandrena.
Është emri yt Alexandrena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alexandru Mihai, Alessandrini
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alejandrina, Aleksandrina, Alexandrina, Alexanderina, Alexandrine, Alexandriana, Aleksandriana, Alexandrianna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Alexandrena's në Facebook. Pozicioni #1331740
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AlexandrenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexandrena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexandrena? Voto për emrin tënd