Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aleksandrs

Është emri yt Aleksandrs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alexandros, Alexandras, Alexandrukas, Aleksandros, Alexander Reyes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alexsandros
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 785 Aleksandrs's në Facebook. Pozicioni #40844
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga AleksandrsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aleksandrs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aleksandrs? Voto për emrin tënd