Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldrid

Është emri yt Aldrid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aaldert, Aaildert, Aalderd, Aeldert, Aldert, Aldred, Alderd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aaltruide, Aldreda, Aaltrude, Altrut, Aldi Artha, Aldoret
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Aldrid's në Facebook. Pozicioni #130258
Kategoritë:
Komente nga AldridPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldrid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldrid? Voto për emrin tënd