Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldair

Është emri yt Aldair? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alder, Altair, Aldero, Aldri, Aeldra, Aladár, Aldery, Al-Tair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aldora, Alida Theodora, Aldara, Altaira, Aloodra, Aludra, Aldrya, Altäir
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Aldo, Aldi, Adi, Alda
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 600 Aldair's në Facebook. Pozicioni #49618
Kategoritë:
Komente nga Aldair


Aldair ( 22 vjeç) 2021-04-17
Deshiroj te komentoj kete gjë, shqipetarve emri im u duket shumë i vecant dhe jan kureshtar ta din se nga e moren prinderit e mi kete emer qe ma vendosen mua,por kam edhe nje gje tjeter se shumë njerz e kuptojn gabim emrin tim.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldair? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldair? Voto për emrin tënd