Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alaura

Është emri yt Alaura? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laura or a combination of the names Al and Laura.
Djem me tinguj të ngjashëm:Alerio, Alar, Alroy, Aler, Alirio, Alari, Aylar, Aller
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alara, Alera, Aleria, Alora, Alair, Alyra, Alura, Alahra
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1230 Alaura's në Facebook. Pozicioni #29461
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AlauraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alaura? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alaura? Voto për emrin tënd