Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alarik

Është emri yt Alarik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aalrik, Alarico, Alarick, Alaric, Alirick, Alrik, Aeoelric, Alhric
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alarice, Alaricia, Aelrikje, Alrike, Alarica, Allaryce, Alirıza, Aahil Raza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Alarik's në Facebook. Pozicioni #288387
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AlarikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alarik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alarik? Voto për emrin tënd