Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ainsworth

Është emri yt Ainsworth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Angert, Annejort, Anne Sjoerd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Angharat, Anaxarete, Angharad, Annagreet, Annegreeth, Annegreet, Ann-Karita, Anne Grete
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 895 Ainsworth's në Facebook. Pozicioni #37088
Kategoritë:




Komente nga Ainsworth



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ainsworth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ainsworth? Voto për emrin tënd