Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agrippina

Është emri yt Agrippina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Agrafena, Аграфена
Djem me tinguj të ngjashëm:Agravain, Akkharaphon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agrippine, Akrabbim, Agrafena, Agrafine, Agrippinae, Agrafina, Agripina, Ayse Robina
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Agrippina's në Facebook. Pozicioni #98046
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AgrippinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agrippina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agrippina? Voto për emrin tënd