Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adilson

Është emri yt Adilson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalson, Adelwijn, Adelson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adelken
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1695 Adilson's në Facebook. Pozicioni #23270
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga AdilsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adilson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adilson? Voto për emrin tënd